Nazywam się Anna Maria Karolak, jestem magistrem sztuki. Ukończyłam studia dzienne na Wydziale Grafiki na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Skończyłam także podyplomowe studia pedagogiczne na Uniwersytecie Warszawskim. Ten serwis www prezentuje moją ofertę skierowaną do tych, którzy pragną uczyć się fachowo sztuki.


Ja jako artystka

Realizm fantastyczny - sztuka metafizyczna - Anna Maria Karolak. Demiurg - olej na płótnie.Mam za sobą wiele lat prowadzenia działalności na polu sztuki oraz w zakresie grafiki użytkowej. Moje specjalizacje to rysunek, ilustracja i malarstwo artystyczne, projektowanie graficzne i web design. Jeśli chodzi o sztuki piękne, tworzę prace głównie w nurcie ‘onirisme art’, ‘metaphysical art’. W malarstwie wykorzystuję techniki malarskie dawnych mistrzów. Jako ilustratorka poematów Charles`a Baudelaire`a, wyróżniona zostałam w książce “Remerciements – Les Illustrateurs de Baudelaire” autorstwa prof. Ivana Berniera z Université Laval w Québec - książka prezentuje najlepszych światowych ilustratorów twórczości Baudelaire`a.

Moje portfolio artystyczne i mój biogram, znajdziesz na mojej stronie www pod adresem: https://www.karolak-art.com/

Moje portfolio - Karolak Art

Ja jako nauczyciel

Nie ma dwóch takich samych talentów. Każdy młody adept sztuki wymaga ze strony nauczyciela podejścia indywidualnego. Ogólne, niespersonalizowane kursy sztuki nie mają zatem większego sensu. Wcześniej czy później młody zdolny pogubi się. Nauka sztuk pięknych musi być skrojona pod potrzeby danego ucznia i taki sposób nauczania ja praktykuję. Wykształcenie się w dziedzinie sztuki nie jest sprawą łatwą. U ucznia niezbędna jest pracowitość i dobra motywacja, aby były postępy. Psychologii działania, skutecznego myślenia i działania wspierających samorozwój artystyczny, również uczę.

O lekcjach

Zapraszam na lekcje do mojej pracowni artystycznej w Warszawie na Ochocie lub na lekcje on-line. Rozpiętość wiekowa moich uczniów: od 7 klasy podstawówki po trzydziestoparolatków.

Zapraszam na wstępną konsultację.

Napisz lub zatelefonuj do mnie, porozmawiamy o tym jakiego rodzaju lekcji sztuki potrzebujesz. Na lekcjach, które prowadzę rozpoczniesz przygodę z profesjonalnym kształceniem się na polu sztuk pięknych.

Skontaktuj się