Lekcje sztuki w okresie pandemii.

Lekcje sztuki w okresie pandemii.

 • Nauczyciel: Anna M. Karolak
 • Egzaminy: ASP, liceum

Lekcje rysunku i malarstwa prowadzę także w okresie pandemii. Są to lekcje w mojej pracowni w Warszawie lub lekcje on-line - przez telefon przy włączonym komputerze. Aby uczeń przygotowany był do lekcji on-line, proszę o przesyłanie na mój mail skanów lub fotografii prac, minimum jeden dzień przed lekcją. Pliki prac powinny być ponumerowane (numerpracy.jpg). Ja z kolei podsyłam pliki instruktażowe przed każdą kolejną lekcją (...)

Czytaj dalej
Przygotowanie do egzaminu na Akademię Sztuk Pięknych. Lekcje Sztuki - Warszawa.

Przygotowanie do egzaminów – Akademia Sztuk Pięknych.

 • Nauczyciel: Anna M. Karolak
 • Egzaminy: ASP

Indywidualnie przygotowuję kandydatów do egzaminów na Akademię Sztuk Pięknych, na wszystkie wydziały. Ponieważ jest to nauka indywidualna, skrojona zostaje dokładnie pod Twoje potrzeby. Zdajesz sobie zapewne sprawę z tego, że na egzaminie na ASP zaprezentować musisz wysokie umiejętności w zakresie rysunku, malarstwa i projektowania. Egzamin na ASP ma bowiem charakter konkursowy. Wybierani zostają najlepsi. (...)

Czytaj dalej
Przygotowanie do egzaminu do liceum plastycznego. Lekcje Sztuki - Warszawa.

Przygotowanie do egzaminów – liceum plastyczne.

 • Nauczyciel: Anna M. Karolak
 • Egzaminy: liceum

Indywidualnie przygotowuję kandydatów do egzaminów do liceów plastycznych w całej Polsce. Proponuję zajęcia w mojej pracowni artystycznej w Warszawie na Ochocie lub lekcje on-line. Przygotowania do egzaminów do liceów plastycznych warto rozpocząć wcześniej, niż dopiero w ósmej klasie szkoły podstawowej. Na egzaminach do tych szkół, wymaga się od kandydata konkretnych umiejętności rysunkowych i malarskich (...)

Czytaj dalej
Indywidualne lekcje rysunku i malarstwa od podstaw. Kurs na Akademię Sztuk Pięknych oraz przygotowanie do egzaminu do liceum plastycznego.

Lekcje indywidualne.

 • Nauczyciel: Anna M. Karolak
 • Egzaminy: ASP, liceum

Prowadzę indywidualne lekcje rysunku i malarstwa. Zapraszam na lekcje do mojej pracowni w Warszawie na Ochocie. Przyjeżdżasz do mnie raz lub dwa razy w tygodniu z teczką wykonanych przez Ciebie samodzielnie prac. Z lekcji na lekcję zadaję tematy do wykonania. Uczymy się rysunku - szkicu i studium anatomicznego, malarstwa, jak także rzeźby (w przypadku gdy zdajesz do liceum plastycznego). Prace omawiamy, wybieramy najlepsze (...)

Czytaj dalej
Lekcje zdalne - lekcje online - prywatne lekcje rysunku i malarstwa. Indywidualne przygotowanie do egzaminów na Akademię Sztuk Pięknych oraz do liceum plastycznego.

Lekcje zdalne.

 • Nauczyciel: Anna M. Karolak
 • Egzaminy: ASP, liceum

Jeśli nie możesz do mnie dojeżdżać, lekcje odbywać się będą on-line - telefonicznie, przy włączonym komputerze. Sposób, w jaki te lekcje przebiegają, opisałam szczegółowiej w artykule Lekcje sztuki w okresie pandemii. Wierz mi, jestem w stanie za pośrednictwem lekcji zdalnych przygotować Cię do egzaminów artystycznych. Wszystkie osoby, które w ten sposób uczyłam, dostały się do wymarzonych szkół. Uwagi odnośnie teczki (...)

Czytaj dalej
Prywatne lekcje rysunku i malarstwa. Indywidualne przygotowanie do egzaminów na Akademię Sztuk Pięknych oraz do liceum plastycznego. Lekcje Sztuki - Warszawa.

Dogodne terminy lekcji.

 • Nauczyciel: Anna M. Karolak
 • Egzaminy: ASP, liceum

Udzielam lekcji w tygodniu, w weekendy, także w wakacje. Terminy i godziny lekcji do uzgodnienia. Z reguły pojedyńcza lekcja trwa jedną godzinę zegarową. W mojej pracowni robimy przeglądy Twoich prac, które wykonujesz samodzielnie i przywozisz do mnie do korekty. Będą zadawała prace domowe z tematów: szkic, rysunek anatomiczny, malarstwo, kompozycja, ilustracja, jak także także rzeźba (w przypadku gdy zdajesz do liceum (...)

Czytaj dalej

Szkic, rysunek anatomiczny.

Wymagania egzaminacyjne.

Masz pytania w sprawie lekcji sztuki?

Skontaktuj się.